Biz Kimiz

EUCONS,”EUROPEAN CONSULTING” ismi ile yeni bir anlayışı hedefleyerek kurulduğu 2003 yılında sadece yönetim danışmanlığı konusunda proje bazlı hizmet veren performans odaklı bir yapıdan, bugün; yönetim danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, sistem danışmanlığı, ,iletişim danışmanlığı ve kurumsallaşma danışmanlığı alanlarında birbiriyle koordineli çalışan beş ayrı grup haline geldi. Bugün, bu beş iş grubunun yarattığı sinerji EUCONS’ un gücünü oluşturuyor. Müşteri çıkarlarını gözetme ve şirket değerlerinin artması prensibine dayalı olarak kurulan EUCONS kuruluşundan itibaren çeşitli endüstrilerden 400’e yakın müşteriye hizmet vermiştir.

Müşterilerimizin Çıkarlarını Kendi Çıkarlarımızın Üzerinde Tutarız: Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun etmek için çalışırız. EUCONS olarak üstlendiğimiz projeleri yapabileceğimiz en etkin maliyetle en iyiyi amaçlayarak yürütmeye çalışırız. EUCONS için başarı müşterilerinin başarısı anlamına gelir.

Profesyoneliz: İnançlarımızı ve yaklaşımımızı gösteren en iyi gösterge davranış tarzımız ve çevremiz için oluşturduğumuz örnektir. Danışmanlık mesleğinin saygınlığını arttıracak şekilde davranırız. Dürüstlüğümüzden asla taviz vermeyiz.

Yaratıcı ve Yenilikçiyiz: Tüm kadromuzla yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırları zorlamaktan korkmayan, daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız. Biz önerilerimizi savunacak cesarete sahibiz.

Yüksek Nitelikli Çalışanlarız: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hâkim, hem teorik hem pratik deneyimi olan, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten gurur ve tatmin duymak isteyen, her biri ortak olmaya aday, yüksek nitelikli sürekliliği olan danışman kadro ile çalışırız.

Sürekli Gelişime İnanırız: Verdiğimiz tüm hizmetlerde her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp, gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatlarını yakalarız.

Bizim işimiz şirketlerin değerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Başarımızı sürekli olarak müşterilerimizin sonuçlarıyla ölçeriz. Bünyemizde yer alan farklı uzmanlıkların birbirini pekiştirdiğini, tamamladığını, müşterilerimize sağladığımız faydanın büyümesiyle daha güçlü bir yapı haline geleceğimizin bilincindeyiz.

Firmamız TSE yeterlilik belgesine sahiptir.

Hizmetlerimiz

  • Kurumsal Danışmanlık
  • Sistem Danışmanlığı
  • Eğitim Danışmanlığı
  • İletişim Danışmanlığı
  • Yönetim Danışmanlığı

Faydalı Linkler

Bize Ulaşın

Şu an dışarıdayız mesaj gönderiniz en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Sohbete giriş için tıkla